Zaposleni

 

1. Korošec Damjana ravnateljica
2. Karmen Tič pomočnica ravnateljice, učiteljica individualne učne pomoči
3. Ambrožič Jožica učiteljica dodatne strokovne pomoči
4. Saje Gea učiteljica zgodovine, slovenščine
5. Bergant Maja učiteljica podaljšanega bivanja
6. Bokal Manca učiteljica podaljšanega bivanja
7. Blažević Aziza učiteljica matematike
8. Celič Milanka učiteljica nemščine, španščine
9. Čampa Barbara učiteljica dodatne strokovne pomoči
10. Dušak Nevenka učiteljica tehnike in tehnologije
11. Dvoršak Romana organizatorica šolske prehrane
12. Erjavec Anja razredna učiteljica
13. Ferfila Nina učiteljica športa
14. Ferjančič Nina knjižničarka
15. Fižuleto Lovro učitelj podaljšanega bivanja, športa
16. Flis Jelka učiteljica likovne vzgoje, podaljšanega bivanja
17. Franetič Bojana učiteljica angleščine
18. Gašperšič Eva učiteljica podaljšanega bivanja, naravoslovja
19. Gavrilov Špela učiteljica kemije in gospodinjstva
20. Haler Srečo učitelj naravoslovja, biologije
21. Habič Anja učiteljica podaljšanega bivanja, likovne umetnosti
22. Huskić Medita razredna učiteljica
23. Jelenc Manca razredna učiteljica
24. Jovićević Vanja razredna učiteljica
25. Kern Teja učiteljica dodatne strokovne pomoči
26. Korpar Klaudija razredna učiteljica
27. Kozjek Jure učitelj športa
28. Skubic Judita učiteljica matematike
29. Kovačič Urška razredna učiteljica (por.d)
30. Lavrenčič Vito učitelj slovenščine
31. Marinšek Andreja  
32. Mihalič Sanja učiteljica slovenščine
33. Najdenova Emira učiteljica podaljšanega bivanja
34. Nemanič Miha razredni učitelj
35. Novak Nina šolska pedagoginja (por.d.) nadomešča Dina Topčagić
36. Orter Miša razredna učiteljica
37. Pintarič Mojca razredna učiteljica
38. Planinšek Renato učitelj podaljšanega bivanja
39. Prebil Klemen učitelj fizike, organizator računalniških dejavnosti
40. Robič Zvonka razredna učiteljica
41. Salokar Jasna razredna učiteljica
42. Čretnik Daša učiteljica podaljšanega bivanja, učiteljica DKE
43. Srečkar Janja učiteljica glasbe
44. Štrumbl Nina učiteljica slovenščine
45. Testen Nives razredna učiteljica
46. Tonge Eva učiteljica dodatne strokovne pomoči
47. Valič Monika učiteljica angleščine
48. Vlah Saša  razredna učiteljica
49. Velkova Tatjana učiteljica angleščine 1.-4. r., OPB
50. Žandar Aleša učiteljica matematike, računalništva
     

 

51. Baričević Marjeta spremljevalka
52. Puklavec Grum Tina spremljevalka
53. Žitko Meta spremljevalka
54. Klun Kaja spremljevalka
55. Titan Sara spremljevalka
56. Vehar Miha spremljevalec
     

 

1. Majda Cajhen poslovna sekretarka
2. Brigita Kozjek računovodkinja
3. Andreja Rolih računovodkinja
4. Denis Sabljaković hišnik
5. Snježana Matić kuharica
6. Miha Uršič kuhar
7. Tanja Baranšič kuharica
8. Azra Šakanovć čistilka
9. Staka Mitrović kuhinjska pomočnica
10. Milanka Peulić kuhinjska pomočnica
11. Simoneta Rupnik kuhinjska pomočnica
12. Danijela Aleksić kuhinjska pomočnica
13. Safeta Ajderpašić čistilka
14. Sutka Kadirić čistilka
15. Zina Ikanović čistilka
16. Izeta Omanović čistilka
17. Draguna Balić čistilka

 

 

(Skupno 12.526 obiskov, današnjih obiskov 9)
Dostopnost