Predzadnji dan našega bivanja na Gorenjskem smo začeli z vadbo teka na smučeh. Nekaj otrok je pililo tehniko na stadionu, najbolj pogumni pa so se odpravili na pohod/tek s smučmi v Tamar. Zgodaj zjutraj sta ledena pot in nekje strmi naklon, prikradla tudi kakšno solzo na lica naših učencev. Star pregovor pravi: »Kjer je volja, tam je pot.« Čisto vsi so pritekli do, s soncem obsijane, koče v Tamarju in solze so nadomestili nasmejani obrazi. En velik BRAVO vsem skupaj. Popoldne smo v drugem turnusu obiskali bazen in Lisnjekovo domačijo. Po večerji je sledil zaključni večer, na katerem so se nam pridružili učenci Centra IRIS. Učenci so za zaključni večer pripravili svojo plesno/pevsko točko. Lahko rečemo, da smo »Fužinci« ponovno dokazali, da se znamo zabavat, saj ni bilo učenca, ki ga ne bi “zasrbeli podplati”. Na koncu smo bili vsi mnenja, da je večer prehitro minil in bi z veseljem podaljšali naše bivanje

IMG_32DA4C116F1B-1

Slika 1 of 17

.

(Skupno 155 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost