CŠOD FARA – 1. DAN

V ponedeljek ob 8.30 smo se odpravili v Faro. Po uri in pol vožnje smo prispeli v dom.
Najprej so nas razporedili v sobe, nato smo pojedli sendvič.
Kmalu je sledilo kosilo, po katerem smo se naučili nekaj stvari o preživetju v naravi. Naučili smo se s kresilom zanetiti ogenj.  Na vroči žerjavici smo popekli kruh, klobasice in hrenovke. Vsi premraženi smo se vrnili v sobe. Ob 18.00 smo imeli večerjo. Kuharice so nam pripravile pravo pojedino – hamburger s pleskavico.
Po večerji smo se odpravili na večerni pohod po vasici Fara. Spoznali smo okoliške hribe in vasi ter se seznanili z zgodovino kraja. Ko smo se vrnili na dvorišče pred našim domom, smo si ogledali ozvezdja in planet Jupiter, ki je bil kljub oblačnemu vremenu dobro viden. Sledilo je umivanje zob, nato pa smo se odpravili nočnemu počitku naproti.

Novinarji: Din, Nik, Petar, Mark, Mateo (4.A)

(Skupno 261 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost