Mahamo vam s tabora CŠOD Čebelica. Imamo se lepo. Včeraj smo se sprehodili po poti škrata Čateža, ki nam je povedal veliko zanimivega o Zemlji in skrbi za naš planet. Ob koncu dneva pa smo se poigrali kakor so se včasih igrali naši dedki in babice. Po dolgem in uspešnem dnevu smo se polni dobrih vtisov in v veselem pričakovanju današnjega dne, ulegli k počitku. Današnje dopoldne smo preživeli v domu, kjer smo spoznavali in se rokovali z živalmi (paličnjake, želve …), prav tako pa smo gradili z gradniki (zidali smo kmetijo). Po kosilu smo odšli na sprehod, se naužili svežega zraka, s tem pa si nabrali moči za ustvarjanje panjskih končnic. Veliko smo izvedeli o življenju čebel. Najboljši del dneva je bila večerna “žurka” ob ritmih glasbe in plesu.

Čebelji pozdrav bzzzz, 1. A in 1. B razred z učiteljicami

(Skupno 204 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost