V soboto dopoldne smo se zbrali na tabornem prostoru v Kamniški Bistrici, se poslovili od staršev in razporedili po šotorih. po kosilu so sledile spoznavne igre in priprava na turo. Po večerji smo se hitro odpravili spat, saj je zjutraj sledil odhod na turo, kar pomeni vstajanje ob 6.00. 

Po zgodnjem zajtrku smo se v treh skupinah odpravili iz tabora ob Kamniški Bistrici do doline Kamniške Bele in se pričeli vzpenjati proti Presedljaju. Kramljanje med potjo ni potihnilo, najbolj pa smo veseli počitka in malice. Skupini Kozorogi in Orli sta se povzpeli na vrh, ki se imenuje Konj, za kar so potrebovali tudi čelade in samovarovalne komplete, Svizci pa so si za vrh izbrali kar Presedljaj.

Po poznem kosilu v taboru, so sledile kreativne delavnice, po večerji pa smo ob tabornem ognju tudi zapeli, nato pa popadali v šotore, utrujene od dolgega dne.

Danes dopoldne nam je vreme pokvarilo orientacijske načrte, morda pa bo popoldne več sreče in bomo lahko izvedli mnogoboj.

(Skupno 167 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost