V četrtek 25.5. smo odigrali prvo tekmo proti OŠ Zalog. Tekma se je odvijala na zunanjih igriščih v pravi vročini. Hitro smo povedli s 3 proti 1 in v drugem polčasu smo ob velikih težavah uspeli zadržati rezultat. Z zmago smo si priborili novo tekmo, in sicer proti OŠ Karla Destovnika Kajuha. Tekmo smo odigrali v telovadnici v bolj prijetnih pogojih. Redni del tekme se je kljub številnim priložnostim na obeh straneh končal z rezultatom 0 proti 0. Sledili so kazenski streli, kjer smo bili uspešnejši z 2 proti 1. Veselje učencev je bilo nepopisno in več kot zasluženo. Kot zmagovalci okrožja Moste Polje, smo se uvrstili v zaključek tekmovanja ljubljanskih šol in z nestrpnostjo čakamo na nove tekme.

3,4 FUŽINEEE…..Bravo fantje!!!

20230525_131711

Slika 1 of 6

(Skupno 184 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost