V petek zjutraj smo se odpravili proti Osilnici. Osilnica je kraj, ki leži tik ob reki Kolpi in meji s Hrvaško. 15 km pred hotelom Kovač, kjer smo bili cel vikend nastanjeni, se nam je pokvaril avtobus. Prijazno osebje naših gostiteljev nas se v nekaj vožnjah s kombijem pripeljalo na končni cilj. Slab začetek, dober konec je bilo naše geslo. Cel vikend nam je nagajala mati narava z obilnim deževjem. Kljub temu smo se preizkusili v igrah Petra Klepca, lokostrelstvu, plezanju in paintballu. Veliko časa smo preživeli na bazenu. Odpravili smo se tudi na nočni pohod z baklami in uživali ob tabornem ognju. Zadnji večer je sledila zabava ob glasbenih željah učencev in učenk. Bili so zelo zabave željni in učitelji smo jih stežka pospremili k nočnemu počitku. Avtobus za prihod domov je brez problema zdržal celo pot. Verjamemo da so učenke in učenci na taboru sklenili nova in še bolj pristna prijateljstva in da so uživali v vseh športnih aktivnostih.

(Skupno 311 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost