Šolsko leto se je pričelo in pred nami je prva tradicionalna celoletna akcija – zbiranje zamaškov. Tudi letos jih bomo zbirali za Društvo za pomoč osebam z motnjami v razvoju “VESELE NOGICE”. S tem bomo pomagali izboljšati kvaliteto življenja otrok, ki so gibalno ovirani.

Zamaške zbiramo že trinajst let, letos bo štirinajsto,  v tem času smo zbrali 340 velikih vreč, za kar se nam prejemniki najlepše zahvaljujejo.

Pa ne pozabite:

Zbiramo čiste zamaške oz. pokrovčke plastenk, začimb, sokov, gaziranih pijač, čistil, kozmetike, zdravil in vse tiste plastične zamaške, ki nosijo oznako za reciklažo.

NE zbiramo zamaškov od olja, kisa, mlečnih izdelkov, ker jih zaradi vonja ne moremo skladiščiti. Prav tako ne zbiramo prozornih pokrovov kisle smetane, margarin, namazov, skut, sladoledov in kovinskih pokrovčkov.

ČISTE zamaške lahko oddaste zabojnike za zbiranje zamaškov, ki se nahajajo pri vhodu v šolo.

Vljudno vabljeni k sodelovanju.

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost