Praznik slovenske kulture in spomin na slovenskega pesnika Franceta Prešerna smo na šoli (tokrat prvič) obeležili z igrivim muzikalom. »Večno-zeleno« pravljico o črnem mačku Muriju, o njegovi prijateljici Muci Maci in drugih mačkih iz Mačjega mesta, je v simpatični izvedbi poustvarila generacija naših četrtošolcev, učencev 4.a & 4.b & 4.c razreda s svojimi mentorji – razredniki, Miho Nemaničem, Matejo Majhen in Manco Jelenc, z dramskim krožkom in šolskim bendom v zasedbi učiteljev Renata, Mihe, Andreja in Marka. Poklon vsem malim umetnikom & njihovim mentorjem, ki ste nam z izjemno predstavo polepšali predpraznični petek.

PS: Našim muckom pa privoščimo, da so odpravijo na potep 🙂 … na gostovanje »še kar kam« 🙂 da s svojimi talenti še komu polepšajo dan<3.

Besedilo in fotografija:

Barbara Čampa

Nekaj foto – utrinkov s predstave …

(Skupno 421 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost