Starše obveščamo, da bo vpis v prvi razred OŠ Nove Fužine potekal v mesecu februarju za šolsko leto 2020/2021.

V skladu Zakonom o OŠ morate starši obvezno vpisati otroke, ki bodo v koledarskem letu 2020, v katerem bodo začeli obiskovati OŠ, dopolnili 6 let.
(ROJENI OD 1. 1. DO 31. 12. 2014)

Vpis bo potekal v OSNOVNI ŠOLI NOVE FUŽINE, Preglov trg 8,
v pisarni šolske pedagoginje:
11. 2. in 12. 2. 2020
Od 8.00 do 12.00 ter od 16.00 do 19.00

Starši ste po zakonu obvezani vpisati otroka v svojem matičnem šolskem okolišu – na matični šoli OŠ NOVE FUŽINE. Starši otrok s stalnim prebivališčem v našem šolskem okolišu boste po pošti prejeli pisno vabilo na vpis.

V primeru, da starši želite otroka vpisati na drugo šolo (v drugem šolskem okolišu), a otrok spada v šolski okoliš OŠ NOVE FUŽINE:
– obvezno vpišete otroka pri nas,
– na izbrano šolo naslovite pisno vlogo, v kateri navedite razloge za prešolanje.

Enak postopek velja za starše, ki želite prepisati otroka v našo šolo in ne živite v našem šolskem okolišu. Pri nas oddate pisno vlogo najkasneje do 1. marca 2020. O soglasju k prepisu se medsebojno dogovorita matična šola in šola, kamor želite vpisati otroka.

Prosimo vas, da na vpis s seboj prinesete otrokov osebni dokument ali rojstni list. Prosimo vas, da hkrati razmislite, če bo vaš otrok potreboval jutranje varstvo ali varstvo po pouku. Od vas bomo želeli tudi okvirno informacijo glede koriščenja šolske prehrane (malica, popoldanska malica, kosilo).

Želimo, da ob tej priložnosti otrok doživi prijeten stik s šolo, zato ga pripeljite s seboj.

Veselimo se srečanja z vami in vašim otrokom!
Ljubljana, 27. 01. 2020

Nina Novak, šolska pedagoginja                                                                                                                                                                              Damjana Korošec, ravnateljica

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost