Kot vsako jutro smo se tudi danes zbudili v sončno jutro (ko se je seveda zdanilo, saj vztajamo še ponoči). Po obilnem zajtrku smo se hitro pripravili na smučanje, kar sedaj že zelo dobro obvladamo.

Skupine so se hitro porazgubile po smučišču, seveda pod budnim očesom učiteljev. Danes so se tudi začetniki opogumili in se na hrib povzpeli s pomočjo vlečnice. Vsi so osvojili nova znanja in smučarsko dopoldne je zopet prehitro minilo.

Po kosilu smo se odpravili na pohod v Tamar in kljub že malo bolečim nogam od smučanja hitro opravili z nekoliko poledenelo potjo. V koči smo si priviščili čaj in kakav, nato pa se po tekaški poti, ki zaradi pomanjkanja snega ni narejena, vrnili v Planico.

Po večerji smo imeli cirkuško predstavo in se tudi sami preizkusili v žongliranju. Nekateri so postali že skoraj pravi cirkusanti.

Zvečer smo si pripravili prtljago, saj nas jutri čaka le še dopoldansko smučanje, nato pa pot domov.

(Skupno 590 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost