ZBIRANJE ZAMAŠKOV

Pred nami je prva tradicionalna celoletna akcija – zbiranje zamaškov. Zbirali jih bomo za Društvo za pomoč osebam z motnjami v razvoju “VESELE NOGICE”. S tem bomo pomagali izboljšati kvaliteto življenja otrok, ki so gibalno ovirani.

V dvanajstih letih smo z zamaški napolnili  337 velikih vreč. Čestitamo!

Pa ne pozabite:

Zbiramo čiste zamaške oz. pokrovčke plastenk, začimb, sokov, gaziranih pijač, čistil, kozmetike, zdravil in vse tiste plastične zamaške, ki nosijo oznako za reciklažo.

NE zbiramo zamaškov od olja, kisa, mlečnih izdelkov, ker jih zaradi vonja ne moremo skladiščiti. Prav tako ne zbiramo prozornih pokrovov kisle smetane, margarin, namazov, skut, sladoledov in kovinskih pokrovčkov.

ČISTE zamaške oddajte zabojnike za zamaške.

 

(Skupno 21 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost