Od 17. 6. – 21.6. smo bili učenci 5. r na taboru v Murski Soboti. Pet dni je hitro minilo, saj smo vsak dan imeli polno različnih dejavnosti: ogledali smo si romsko naselje Pušča, odkrivali čudoviti svet gozda po imenu Fazanerija, s kolesi smo se podali na dvaindvajset kilometrov dolgo pot po prekmurskih ravnicah, po Murski Soboti je potekala orientacija, ob njej smo spoznavali naravne in kulturne znamenitosti kraja, pomerili smo se v lokostrelstvu, zamesili in spekli smo okusne perece, obiskali smo doživljajski park Vulkanijo , kjer nas je krtek Oli popeljal v skrivnostni svet vulkanov, nastanka Zemlje in Goričkega, poskusili smo se v nordijski hoji, pa tudi večerne zabave ni manjkalo. Za nas je skrbelo prijazno osebje doma, za kar se jim najlepše zahvaljujemo. Polni vtisov smo se v petek stisnili v objem svojih staršev.

(Skupno 150 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost