Že vrsto let na naši šoli gojimo lepe vezi z Domom starejših občanov Fužine. V sredo, 27. 3., smo obiskali varovance in osebje doma in jim priredili koncert v pozdrav pomladi. Kar 91 nastopajočih učencev od 1. – 8. razreda, je pod mentorstvom naše glasbene pedagoginje, Janje Srečkar in ob pomoči učiteljic, razveselilo poslušalce s petjem pesmi, igranjem na klavir, kitaro ter priredbo Prešernove Turjaške Rozamunde. Z željo pričarati košček pomladne čarobnosti pa so jim poleg darov svojih talentov prinesli še papirnate cvetlice, ki bodo krasile skupne prostore doma. Deležni so bili toplega sprejema, hvaležnih aplavzov ter iskrenega zanimanja za ves trud, ki so ga vložili za pripravo nastopa. Lepo je pustiti sledi v srcih ljudi. Še na mnoga tovrstna snidenja!

Dobrodošli v foto-video galerijo dogodka.

(Skupno 345 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost