Leto je naokoli in kot veleva tradicija, smo si, na sredo, 20. decembra, privoščili predpraznično snidenje z dobrodelno noto. Združenih moči nadobudnih učencev in marljivih učiteljev – mentorjev, smo ustvarili čaroben koncertni večer, ki je nosil posebno sporočilo: poziv k strpnosti in solidarnost, povabilo k praznovanju miru, ljubezni in medsebojnemu sodelovanju. Kar 23 predstavljenih nastopajočih točk programa za odhajajoče 2023-to leto – če to ni pomenljivo 😉 Na skoraj dvournem programu, so svoje talente predstavili učenci tako rekoč od A do Ž – od 1. do 9. razreda kot tudi učitelji in učiteljice s šolskim bandom in pevskim zborom »Fužinke«. Posebni gostje, ki so popestrili naš program, so bili učenci glasbene šole »Ariartum«, za kar se jim posebej zahvaljujemo. Prav ganljivo je bilo videti, kaj vse lahko nastane, ko se energije združijo…Ustvarjalnosti res ni meja… Neprecenljivo!
Vstopnina na dogodek so bila podarjena živila z daljšim rokom trajanja, za vse ljudi pomoči potrebnih. Predali smo jih v roke Zveze prijateljev mladine Moste Polje, ki bo poskrbela, da paketi najdejo prave roke. In na tem mestu besede ravnateljice…
»Nepozaben božično humanitarni koncert je za nami. Spet smo dokazali, da je humanitarnost naša velika vrlina. Neizmerno smo ponosni, da nam je uspelo za ZPM Moste zbrati 67 škatel hrane z daljšim rokom. Upamo, da bomo s tem marsikomu polepšali praznične dni.
Ob tem bi se radi zahvalili vsem obiskovalcem našega koncerta, ki ste prispevali hrano za res dober namen.«
Kolektiv OŠ Nove Fužine

PS: v priponki pa fotografija prevzema zbranih živil s strani predstavnika ZPM Moste Polje, na današnje jutro …Prevzem donacije ZPM 2023

Se snidemo zopet naslednje leto. Do takrat pa vsem, vse dobro.
Vabljeni k ogledu foto-galerije koncerta…

(Skupno 1.078 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost