Naši raziskovalki, Ana Šum in Graciela Đurđič, učenki 8.b razreda, sta se v četrtek, 7. decembra, udeležili podelitve plaket najuspešnejšim mladim raziskovalcem in njihovim mentorjem. Naj spomnimo, da sta učenki letošnjo pomlad s svojo raziskovalno nalogo »Terapija s konji kot pomoč mladostnikom«, dosegli lep uspeh in sicer bronasto priznanje na državnem tekmovanju mladih raziskovalcev. (več: https://www.os-novefuzine.si/2023/06/22/uspeh-nasih-raziskovalk-bronasti-na-drzavnem-tekmovanju-in-z-nagradnim-izletom-v-zepu/
Svečani sprejem 100-ih najboljših raziskovalcev OŠ in SŠ, prejemnikov zlatih (17), srebrnih (24) in bronastih (59) odličij na državnem nivoju, se je zgodil, v dvorani Mestne hiše v Ljubljani, na povabilo župana Mestne občine Ljubljana, Zorana Jankovića. Nagrajenci so prejeli plaketo za posebne dosežke na področju mladinske raziskovalne dejavnosti v letu 2023. Bravo dekleti, naj vama raziskovalna pustolovščina ostane v trajnem spominu in nosi navdiha na vajini nadaljnji poti šolanja.
Hkrati pa želimo, da bi ta zgodba o uspehu spodbudila tudi ostale učence, da preizkusijo svojo raziskovalno žilico. Prijave za raziskovalne naloge 2024 so namreč že odprte 
Več informacij na spodnji povezavi ali pa pri pomočnici ravnateljice, Karmen Tič.
https://www.ljubljana.si/assets/Uploads/Vabilo-k-sodelovanju-na-37.srecanju-MRD.pdf

(Skupno 312 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost