CŠOD FARA – TRETJI DAN

Zbudili smo se ob 7.00. Po krajši telovadbi je sledil zajtrk. Po zajtrku smo se odpravili na daljši pohod. Šli smo mimo slapu Nežica in pot nadaljevali do ene izmed razglednih točk. Na poti smo se kepali in se poigrali s snegom. Pohod je trajal štiri ure. Po prihodu v dom smo se preoblekli in odšli na kosilo. Za kosilo smo jedli juho, mesno lazanjo in torto. Po kosilu smo imeli počitek. Popoldan smo izvedeli nekaj zanimivih informacij o vesolju. Preizkusili pa smo se tudi v lokostrelstvu . Zvečer smo imeli športno aktivnost. Naučili smo se koreografijo in zaplesali ob spremljavi pesmi z naslovom Kocka je padla nate. Ob devetih zvečer smo se pripravili na spanje.

Novinarke: Ula, Nikolina, Soraja, Sumea in Ajda (4.A)

(Skupno 205 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost