CŠOD FARA – 2. DAN

Zjutraj nas je učitelj zbudil ob 7. 15. Potem smo se preoblekli in šli v telovadnico na jutranjo telovadbo, da se prebudimo. Po telovadbi smo šli na zajtrk, po katerem je sledilo pospravljanje sob. Preostanek dopoldneva smo preživeli v telovadnici. Po končanih športnih igrah smo v učilnici izdelali vetrnice. Popoldan smo se odpravili na sprehod ob reki Kolpi. Na poti so nas pozdravile koze in pujsi. Ko smo prišli nazaj v dom, smo se preoblekli v suha oblačila, nato pa smo narisali kostelsko hišo. Ob 18.00 smo imeli večerjo, po večerji pa smo spoznali kulturno dediščino Fare in Kostela. Naučili smo se, da je tradicionalna kostelska hiša zgrajena iz lahkega kamna, ki ga imenujemo lehnjak. Po večerni dejavnosti smo se pripravili na nočni počitek.

Novinarke: Tereza, Lucia, Amina (4. A)

(Skupno 225 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost