1. DAN

Po dveh urah vožnje, smo prispeli v Zambratijo. Kljub nekoliko slabšemu vremenu, smo se že preizkusili v plavanju, odšli na pohod do Savudrije ter si privoščili slasten sladoled.

2. DAN

Sončen pozdravček iz Zambratije. Danes smo plavali, risali s kredami, risali na kamenčke ter se igrali športne in socialne igre. Imamo se super!

3. DAN

Hip hip hura danes je za nami zelo pester in zanimiv dan. Po zajtrku in po kosilu smo veselo čofotali v morju. Zvečer smo pokazali svoje znanje na medrazrednem kvizu. Po kvizu pa je sledil šov Zambratija ima talent. S svojimi nastopi smo navdušili sošolce in učitelje. Za piko na i, pa smo pred spanjem odigrali nogometno tekmo in med dvema ognjema proti OŠ Miška Kranjca. Pri obeh tekmah smo se dobro odrezali.

4.DAN
Hej haj, hej haj mi smo poročeni gusarji. Pred gusarsko poroko in zabavo, pa smo poleg vsakodnevnega plavanja, odšli še na izlet z vlakcem do Umaga, kjer smo se vkrcali na ladjico in se v družbi potapljača zapeljali mali na okoli. Bilo je zelo zanimivo.

(Skupno 1.237 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost