V četrtek, 20. 10. 2022, so 5. razrede naše šole povabili v DSO Nove Fužine na štrudelj fest, da bi skupaj sprekli najdaljši štrudelj. “Oboroženi” s strgalniki in predpasniki smo se polni pričakovanj odpravili novim dogodivščinam naproti. Na vhodu v dom smo dobili obrazne maske, katere smo iz varnostnih razlogov nosili skozi celotno prireditev. V jedilnici smo za uvodni pozdrav vsem zbranim zapeli pesmico Adija Smolarja – Na cesti nisi sam, nato pa smo se pomešali med stanovalce doma. Med veselim druženjem nam je s skupnimi močmi uspelo hitro nastgati dovolj jabolk za štrudelj, ki je bil dolg kar 14 metrov in 10 centimetrov. Za pomoč in pridno delo so nas nagradili z naravnim jabolčnim sokom in toplim jabolčnim zavitkom. Bil je odličen. Utrujeni, vendar polni lepih vtisov smo se poslovili in jim obljubili, da jih kmalu zopet obiščemo.

Bilo je FUUUL dobro.

(Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost