Pred nami je prva tradicionalna celoletna akcija – zbiranje zamaškov. Tako kot že nekaj let jih bomo tudi letos zbirali za Društvo za pomoč osebam z motnjami v razvoju “VESELE NOGICE”. S tem bomo pomagali izboljšati kvaliteto življenja otrok, ki so gibalno ovirani.
Zamaške zbiramo že štirinajst let, v tem času smo jih zbrali 346 velikih vreč, za kar se nam prejemniki najlepše zahvaljujejo.

POMEMBNO:

Zbiramo čiste zamaške oz. pokrovčke plastenk, začimb, sokov, gaziranih pijač, čistil, kozmetike, zdravil in vse tiste plastične zamaške, ki nosijo oznako za reciklažo.

NE zbiramo zamaškov od olja, kisa, mlečnih izdelkov, ker jih zaradi vonja ne moremo skladiščiti. Prav tako ne zbiramo prozornih pokrovov kisle smetane, margarin, namazov, skut, sladoledov in kovinskih pokrovčkov.

ČISTE zamaške lahko oddaste v zabojnike za zbiranje zamaškov, ki se nahajajo pri vhodu v šolo.

Vljudno vabljeni k sodelovanju.

Zvonka Robič

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost