LJUBLJANA, 14. – 18. DECEMBER
2021

V tednu od 14. do 18. 12. 2021 je na naši šoli potekalo tretje mednarodno srečanje partnerskih šol, ki sodelujemo v projektu Erasmus + z naslovom ECO – US SUPPORT! Gostili smo 23 učiteljev in učencev iz Bolgarije, Turčije, Estonije in Italije.

Tema srečanja je bila Naravna raznolikost. Učenci so se, pod vodstvom mentorjev, dobro pripravili in odlično predstavili svoje dežele. Našo šolo sta s predstavitvijo zastopala Erazem iz 9.a in Filip iz 9.b. , sodelovali pa so učenci 9. razredov.

Spletla so se nova prijateljstva in komaj čakamo, da se ponovno srečamo.

Kaj vse smo se naučili, videli, počeli, obiskali in doživeli, najdete na naši spletni strani v razdelku Erasmus +  Eco – us support!

Zapisala: Maja Bergant

(Skupno 300 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost