Šola omogoča vsem učencem, da si brezplačno izposodijo komplet učbenikov iz učbeniškega sklada. Delovni zvezki, delovni učbeniki in ostalo gradivo za učence od 4. do 9. razreda ni vključeno v učbeniški sklad, zato ga morajo starši učencem priskrbeti sami. Likovne potrebščine bodo učenci od 6. do 9. razreda dobi v šoli, plačilo bo po položnici v vrednosti 10 €.

Ob prejemu kompleta morajo učenci ali starši vse učbenike zaviti in jih podpisati (ime in priimek, razred). Podpisovanje na črtno kodo ali na platnico učbenika ni dovoljeno. V zadnjih dneh šolskega leta učenci skupaj z razrednikom vrnejo komplet učbenikov. Pred tem morajo z učbenikov odstraniti nalepke s podpisi, zapiske ali delovne liste. Za uničen ali izgubljen učbenik je potrebno plačati odškodnino v skladu z 10. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov.

1. razred
2. razred
3. razred
4. razred
5. razred
6. razred
7. razred
8. razred
9. razred

Spoštovani starši,

posredujemo vam link založbe Kopija-nova, kjer so za učence naše šole pripravili seznam učnih sredstev, ki jih lahko kupite na njihovi spletni strani.

https://www.kopija-nova.si/os?pmr=mh&pmid=gftex7adbqa3

(Skupno 2.604 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost