Na osnovi dosedanjega poznavanja širjenja koronavirusa (COVID-19) smo na šoli, po navodilih Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport (MIZŠ), pripravili načrt zagotavljanja kontinuiranega vzgojno izobraževalnega dela.

Ustanovljena je bila delovna koordinacijska skupina, ki bo skrbela za zmanjšanje vpliva koronavirusa na delovanje zavoda ter ustrezno preventivo in ukrepanje:

– Karmen Tič, pomočnica: karmen.tic@guest.arnes.si
– Nina Novak, pedagoginja: nina.novak3@guest.arnes.si
– Teja Kern, svet.služba: teja.kern@guest.arnes.si
– Vanja Jovičevič, 1.triada: jovicevicvanja@gmail.com
– Miha Nemanič, 2.triada: miha.nemanic@gmail.com
– Nevenka Dušak, PS: nevenka.dusak@guest.arnes.si
– klemen Prebil, računalnikar: klemen.prebil1@guest.arnes.si
– Romana Dvoršak, vodja prehrane; romana.hlupic@guest.arnes.si
– Periša Basarič, hišnik :pero.baske@gmail.com
– Damjana Korošec, ravnateljica: damjana.korosec@guest.arnes.si

Okrožnica in vse ostale informacije so objavljene tudi na spletni strani MIZŠ (dostopno staršem in širši javnosti https://www.gov.si/novice/2020-02-24-preliminarne-usmeritve-glede-koronavirusa-covid-19-ki-vsebujejo-azurirane-uradne-informacije/).

Starše prosimo, da bolne otroke zadržijo doma in nas dnevno obveščajo o vzrokih izostanka. Pozivamo vas, da spremljate obvestila na šolski spletni strani.

Lep pozdrav.
Damjana Korošec, ravnateljica