Tudi danes smo se zbudili v sončno in hladno jutro. Po obilnem zajtrku smo se podali proti Kranjski Gori. Nekateri so danes že navezovali paralelne zavoje, drugi so kilometre nabirali v klinastem položaju. Poleg tega smo se tudi prvič na vrh smučišča povzpeli s sedežnico, od koder je bil prelep razgled na Kranjsko Goro in okolico.

Smučarsko dopoldne je prehitro minilo, zato smo po popoldnaskem počitku spet odhiteli na sneg, tokrat na pohod do naravnega rezervata Zelenci. Najbolj zagretim je po pohodu ostalo še dovolj energije za sankanje v neposredni bližini doma.

Po večerji je sledilo še plezanje na umetni steni in ogled filma o zgodovini smučarskih skokov in poletov. Nato smo samo še utrujeni popadali v postelje.

Smučarski pozdrav iz doline pod Poncami

(Skupno 459 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost