Tudi letos bomo na naši šoli sodelovali v dobrodelnih akcijah, s katerimi bomo pomagali tistim, ki so potrebni pomoči.

Pred nami je že prva tradicionalna akcija – zbiranje zamaškov. Zbrane zamaške bomo dali Društvu za pomoč osebam z motnjami v razvoju “VESELE NOGICE”.

V lanskem šolskem letu smo  zbrali 12 velikih vreč, v dvanajstih letih pa 328. Čestitamo!

Pa ne pozabite:

Zbiramo čiste zamaške plastenk sadnih sokov, gaziranih pijač, vode, čistil, šamponov, čokoladnih namazov, mila za tuširanje,  pokrovčkov z začimb vseh velikosti (zamaške od olja, kisa, mlečnih izdelkov ne, ker jih zaradi vonja ne moremo skladiščiti). Zbiramo tudi vse tiste plastične zamaške, ki nosijo oznako za reciklažo.

 ČISTE zamaške oddajte zabojnike za zamaške.

(Skupno 119 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost