Šola omogoča vsem učencem, da si brezplačno izposodijo komplet učbenikov iz učbeniškega sklada. Delovni zvezki, delovni učbeniki in ostalo gradivo za učence od 3. do 9. razreda ni vključeno v učbeniški sklad, zato ga morajo starši učencem priskrbeti sami. Likovne potrebščine bodo učenci od 6. do 9. razreda dobi v šoli, plačilo bo po položnici v vrednosti 10 €.

V prvih dneh septembra učenci skupaj z razrednikom prevzamejo komplet učbenikov v kabinetu, ki je namenjen učbeniškemu skladu. Ker so učbeniki v skladu večinoma rabljeni, morajo učenci za njih še posebej lepo skrbeti. Ob prejemu kompleta morajo učenci ali starši vse učbenike zaviti in jih podpisati (ime in priimek, razred). Podpisovanje na črtno kodo ali na platnico učbenika ni dovoljeno. V zadnjih dneh šolskega leta učenci skupaj z razrednikom vrnejo komplet učbenikov. Pred tem morajo z učbenikov odstraniti nalepke s podpisi, zapiske ali delovne liste. Za uničen ali izgubljen učbenik je potrebno plačati odškodnino v skladu z 10. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov.

1. razred
2. razred
3. razred
4. razred
5. razred
6. razred
7. razred
8. razred
9. razred

 

(Skupno 744 obiskov, današnjih obiskov 1)